Клінічна робота


В даний час продовжую працювати в Науково-практичному центрі лазерних методів лікування ока, який є структурним підрозділом Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока».

Адерс: м Київ, просп Комарова, 3
Телефон 044 408 92 42
Години роботи: Пн-Пт .9.00 ----- 17.00

На базі лазерного відділення ЦМХО проводяться всі види сучасних лазерних втручань при глаукомі, діабетичній ретинопатії, периферичних дистрофіях сітківки і її локлаьних відшарування. Використовується твердотільний лазер з довжиною хвилі 577 нм (виробництво команії Iridex, США).
Здійснюються також YAG-лазерні дісцізія вторинної катаракти, лазерні гіалоідотоміі, ірідотоміі і, трабекулотомія як етапів в лікуванні глаукому за допомогою лазера компанії Alcon.

Крім лазерних методів лікування, застосовуються інтравітреальні і субтеноновой ін'єкції при ураженні макулярної області сітківки, найчастіше диабетическом макулярном набряку, вікової макулодистрофії і посттромботической набряках сітківки. Для введень в склоподібне тіло при оточених станах макули найчастіше використовують препарат айлія.
Всі втручання проводяться амбулаторно.

Мій мобільний телефон 050 900-94-23
Електронна адреса retinolog@ukr.net

Устаткування яке ми використовуємо.

1. Лазер IRIDEX IQ 810 - працює в 3-х режимах: традиційної порогової коагуляції, мікроімпульсної і режимі тривалого імпульсу. Це дає можливість проведення цілого ряду лазерних втручань, зокрема циклофотокоагуляція і трабекулопластика при глаукома, транспупиллярной термотерапії, зпдней панретинальной лазерокоагуляції при діабетичної ретинопатії2. IQ 577 - перший лазер з жовтою довжиною хвилі, що поєднує в собі всі переваги мікроімпульсної режиму. Дозволяє проводити втручання на передньому і задньому відрізках ока, проте його перевагою є можливість проведення найбільш щадна лазеркоагуляция макулярної обламті сітківки при різної судинної патології ока.
3. YAG-лазер, з його допомогою проводяться втручання на передньому відрізку ока - чистка вторинних катаракт, лазерна ірідотомія .. і т п
4. ретинального КАМЕРА Topcon TRC-NW7S. З її допомогою виконуватися фотографії очного дна і ангіографії.

Розсилка новин

Якщо Ви хочете бути в курсі наших новин, підпишіться на них!

©2020 Retinolog - Персональний сайт ретинолога Кузнєцової Тетяни Олексіївни. All Rights Reserved. Створення сайтів webmastera

Menu